Головна  →  Новини  →  15 березня 2017, 10:20

Володимир Бондаренко: «Місто наполягатиме, щоб охоронні структури столиці провели інструктаж щодо дотримання законодавства у діях своїх працівників»

11 березня 2017 року стало відомо про факт побиття 15-річного хлопця у столичному супермаркеті «Мегамаркет» за адресою: вул. Гетьмана, 6. Як повідомив керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко, місто вже звернулося до Головного управління Національної поліції у м. Києві стосовно належного розслідування побиття 15-річного хлопця у «Мегамаркеті». Окрім цього, адміністрація планує звернутися із проханням перевірити дотримання ліцензійних умов у діяльності охоронної компанії, працівники якої застосували силу до неповнолітнього.

Володимир Бондаренко зазначив, що закон «Про охоронну діяльність» чітко регламентує підстави застосування заходів фізичного впливу. Більше того, під час організації та здійснення охоронної діяльності забороняється здійснювати дії, що посягають на права, свободи та власність фізичних осіб, а також ставлять під загрозу їх життя та здоров’я, честь, гідність і ділову репутацію.

«Із наявної інформації зрозуміло, що охоронці не просто не дотримались, а грубо порушили вимоги закону. Жодної загрози 15-річний хлопець не становив. І як юрист, і як держслужбовець, і як батько не можу не відреагувати. Мені дуже шкода, що такі випадки мають місце у столиці. Більше того, чітко розумію: тільки резонанс, лише наша реакція можуть запобігти аналогічним ситуаціям у подальшому. Ті, хто застосував силу до 15-річного хлопця, мають не просто бути звільнені, а понести відповідне кримінальне покарання», – наголосив Володимир Бондаренко.

Керівник апарату КМДА також повідомив, що місто звернеться до охоронних структур столиці з ініціативою провести інструктаж щодо дотримання законодавства у діях своїх працівників.

Перейти до спискуВерсiя для друку