Головна  →  Новини  →  21 квітня 2017, 18:19

Уряд Німеччини продовжить цього року надання допомоги внутрішнім переселенцям у Києві – Микола Поворозник

Уряд Німеччини планує продовжити в 2017 році надання допомоги внутрішнім переселенцям. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник після офіційної зустрічі з німецькою делегацією у складі члена парламенту Федеральної землі Гамбург пана Уве Ломана та голови відділення партії СДПН (SPD), члена міської ради міста Райнбек пана Герда Прюфера.

«Сьогодні ми обговорили конкретні питання подальшої співпраці, зустріч відбулась на прохання Київського об᾽єднання Спілки Самаритян України. Ця громадська доброчинна, неприбуткова організація з грудня 2014 року реалізує у 8-ми регіонах нашої держави урядову програму Німеччини з надання найнеобхіднішої допомоги вимушеним внутрішнім переселенцям в Україні. Кошти надає Міністерство закордонних справ Німеччини спільно з Союзом робітничих Самаритян Німеччини», – розповів Микола Поворозник.

За його словами, допомога надається у вигляді щомісячних продуктових та гігієнічних наборів для дітей і дорослих, теплого зимового одягу, ковдр і постільної білизни, дитячого харчування і підгузків, медикаментів, а також у формі базової медичної допомоги. Її отримують, зокрема, в Києві, Чернігові, Полтаві, Сумах, Дніпрі, Харкові, а також у 6 областях цих міст та у підконтрольних Україні Луганській і Донецькій областях.

Перейти до спискуВерсiя для друку