Головна  →  Оголошення  →  15 вересня 2017

Про намір Печерської РДА передати майно в оренду

Характеристика об’єкту оренди: нежитлові приміщення цокольного поверху загальною площею  72,4 кв. м, розташовані за адресою: м. Київ, бульв. Лесі Українки, 8.

Балансоутримувач: КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м. Києва» (пров. Мар'яненка, 7, 280-96-24).

 За заявою ініціатора цільове використання та строк оренди: для розміщення громадської організації, яка здійснює безкоштовну психологічну, соціальну допомогу, реабілітацію та адаптацію інвалідів та інших осіб  - учасників АТО; 2 роки 364 дні.

Орендна ставка – 1 грн на рік, як для громадської організації, яка здійснює безкоштовну психологічну, соціальну допомогу, реабілітацію та адаптацію інвалідів та інших осіб  - учасників АТО.

Можуть бути запропоновані інші варіанти цільового призначення об’єкту оренди, в такому випадку, стартова орендна плата буде розраховуватись відповідно до більшої орендної ставки.

Заяви про намір оренди приймаються протягом 10 робочих днів з дня, наступного після розміщення оголошення, за адресою: м. Київ, вул. М. Омеляновича – Павленка (Суворова), 15,  каб. 210.            

Довідка за  телефоном 280-15-39. 

Перейти до спискуВерсiя для друку