Головна  →  Новини  →  7 грудня 2017, 18:34

Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовує низку заходів до новорічних свят

Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовує низку заходів до новорічних свят. Про це повідомили у Центрі.

Так, 19 грудня о 15:00 відбудеться Парад помічників святого Миколая. Волонтери та лідери громадських організацій, одягнені в новорічні костюми, отримають «Світло миру з Віфлеєму», із яким крокуватимуть у напрямку Михайлівської площі, вітаючи киян і гостей міста з новорічними святами. Захід проходитиме в рамках акції «Не забудь привітати».

20 грудня о 13:00 діти з інвалідністю відвідають Софійську площу; о 15:00 – завітають на виставу «Буратіно» до Подільського музичного театру, а ввечері того ж дня для молоді з інвалідністю у колонній залі КМДА відбудеться новорічна вечірка.

21 грудня о 10:00 та 13:00 у Колонній залі КМДА відбудеться «Новорічна ялинка» для дітей з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. Під час заходу триватиме новорічна театралізована вистава «Снігова королева», після якої діти отримають святкові подарунки.

23 грудня об 11:00 та 14:00 у кінотеатрі «Київська Русь» відбудеться новорічний захід із ігровою програмою та переглядом мультфільму для дітей демобілізованих учасників АТО та членів їхніх сімей. Діти отримають новорічні подарунки.

Учасники  заходів – клієнти мережі Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва.

Перейти до спискуВерсiя для друку