Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

CDTO Києва Петро Оленич розповів про імплементацію цифрових рішень у столиці та досвід європейських міст

04 жовтня 2021 року, 15:38

Заступник голови КМДА і керівник цифрової трансформації Києва (CDTO) Петро Оленич взяв участь у міжнародному економічному форумі EFBM 2021 «Зміни. Адаптація. Нова економіка». Зокрема, долучився до панельної дискусії «Смарт-сіті: виклики сучасного міста» та розповів про імплементацію цифрових рішень у Києві та досвід європейських міст.

«Розповів про те, як цифрові рішення стають реальністю. Згадали і європейський досвід, і приклади «цифри» в Києві. Найвідоміший із них – міський застосунок «Київ Цифровий», який уже завантажили 950 тисяч користувачів. Це рупор столиці, який об’єднує міські сервіси. Будемо розвиватися і доповнювати застосунок новими сервісами разом із оцифруванням послуг у Києві», – написав Петро Оленич на своїй сторінці у Facebook.

Він підкреслив, що глобальне застосування цифрових рішень неможливе без оновлення базової інфраструктури та «розумного» планування використання територій.

«Успішний досвід Берліну та Барселони показує, наскільки важливо підходити до всіх питань комплексно і поєднувати містобудівне планування з цифровими рішеннями. Київ уже переймає світові практики. Працюємо над комплексною транспортною схемою разом із іноземними партнерами, починаємо впроваджувати інтелектуальну транспортну систему, використовуємо IoT-технології. І це тільки початок», – заявив Петро Оленич.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua