Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

CDTO Києва Петро Оленич виступив із вітальним словом на форумі у Франкфурті

04 листопада 2021 року, 11:00

Керівник цифрової трансформації Києва (CDTO) та заступник голови КМДА виступив з вітальним словом на форумі «Інноваційні рішення в цифровій економіці» у Франкфурті-на-Майні. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Разом із міністеркою з питань цифрової стратегії та розвитку землі Гессен обговорили напрямки розвитку IT в Києві та обмін досвідом з німецькими містами. Особливо зацікавило питання цифрової безпеки, яке в сучасних умовах є актуальним для Києва. Рішення, яке працює у Гессені, – центр кібербезпеки Hessen3C» – написав Петро Оленич.

Центр займається аналізом кібератак, дослідженням програмного забезпечення з кібербезпеки, розробляє рекомендації та працює з державними установами і бізнесом.

Завдання Hessen3C – підвищити безпеку державних інформаційних технологій, попередити і знешкодити кіберзагрози та підвищити ефективність боротьби з кіберзлочинністю.

«Німецький приклад показує, що для ефективних результатів потрібна комплексна взаємодія», – додав Петро Оленич.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]