Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві почала формуватися культура паркування: кількість оплат збільшується – Костянтин Усов

04 листопада 2021 року, 10:57

Протягом жовтня цього року кияни сплатили за паркування 2,288 мільйона грн. Про це повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов у своєму Telegram-каналі.

За його даними, у вересні відповідна сума становила 2,212 млн грн, а у серпні – 1,601 млн грн.

Близько 96% від суми у жовтні, сплачено за паркування у l зоні. Найбільша сума, сплачена однією особою протягом місяця, становить 5355 грн.

При цьому кількість оплат через додаток «Київ Цифровий» у порівнянні з вереснем зросла більше, ніж на третину. Через нього місто отримало 2,1 млн грн. Також для сплати за паркування кияни активно використовують такі сервіси, як Parking UA, EasyРay, Приват24, iPay та Portmone. Як зазначив заступник голови КМДА, це свідчить про те, що кияни повністю підтримують повний перехід міста до безготівкових розрахунків.

Загальна сума штрафів, що були сплачені у жовтні, у півтора рази збільшилася порівняно з серпнем і становить 4,557 млн грн. Рекордсмен за кількістю штрафів отримав 9 постанов за місяць.

«У жовтні зафіксовано значне зменшення середньої тривалості паркування порівняно з літнім періодом, – заначив Костянтин Усов. – Так, у l зоні вона скоротилася з трьох годин до двох, у 2 зоні – з трьох із половиною годин до півтори години, а у спальних районах – із чотирьох з половиною годин до двох. Це означає, що кияни стали ефективніше розпоряджатися своїм часом».

При цьому, як звернув увагу заступник голови КМДА, впевнено зростає загальна кількість паркувань – порівняно із серпнем вона зросла вдвічі.

Як підкреслив заступник голови КМДА, загальна тенденція зменшення середньої тривалості паркування і збільшення кількості паркувальних сесій показує, що стратегія нової паркувальної політики міста починає працювати в задуманому напрямі і свідчить про початок формування у Києві культури паркування.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]