Версія для людей із вадами зору

Italferr готові інвестувати в інфраструктуру Києва

01 лютого 2018 року, 10:26

Італійці готові брати участь у перспективних інфраструктурних проектах Києва. Про це йшлося під час учорашньої зустрічі заступника голови КМДА Дмитра Давтяна із президентом компанії Italferr Рікардо Маріа Монті, яка відбулася в рамках Українсько-Італійського бізнес-форуму.

Компанія Italferr має успішний досвід у сфері будівництва звичайної та швидкісної залізниці, наземного та підземного транспорту, в проектуванні портів і вокзалів як в Італії, так і за кордоном, розповів Рікардо Маріа Монті. За його словами, італійці розглядатимуть інфраструктурні проекти, які готуються до реалізації у Києві, щоб брати участь тендерах на впровадження найбільш перспективних. Окрім того, зауважив президент Italferr, мова може йти про інвестування у транспортні об’єкти та залучення спільних інвестицій до таких об’єктів.

«Нам цікава та корисна така співпраця, адже мова йде про перспективні проекти з лідерами галузі, які мають багаторічний практичний досвід у значущих проектах. Вважаю, що використання його у столиці буде більш ніж доречним: ми не лише отримаємо реалізований спеціалістами проект сучасного рівня, але й матимемо можливість перейняти їхні вміння. Окрім того, сподіваюсь, нам вдасться домовитися про інвестування, а це пришвидшує втілення важливих і корисних для міста об’єктів», – підкреслив заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

Нагадаємо, кілька днів тому прес-служба Міністерства інфраструктури України повідомила про те, що Україна спільно з Італією починає підготовку техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) для впровадження високошвидкісного залізничного сполучення в Україні. Домовленість досягнута за підсумками зустрічі Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна з президентом компанії Italferr Рікардо Марія Монті.

Компанія Italferr належить до Державної залізничної групи Італії та має більш як 30-річний досвід роботи в інфраструктурній галузі.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua