Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

110 років Бессарабському ринку: підприємство поступово стабілізує діяльність в умовах воєнного стану та збільшує кількість покупців (+фото)

16 липня 2022 року, 10:36

Бессарабський ринок розпочав роботу 110 років тому. Комунальне підприємство поступово стабілізує діяльність в умовах воєнного стану і продовжує залучати до торгівлі  безпосередніх товаровиробників, аби забезпечити мешканців столиці якісними та безпечними продуктами харчування.

Сьогодні ринок працює і продовжує традиції якості найкращих столичних продуктів. Він став візитівкою і для іноземних туристів, які хочуть спробувати справжні українські смаколики. За останній місяць кількість відвідувачів Бессарабського ринку подвоїлась, і тенденція до збільшення зберігається. Ринок відкритий і для підприємців, які ведуть торгівлю, та запрошує до співпраці.

Через повномасштабне вторгнення рф та введення воєнного стану Бессарабський ринок не працював у повну потужність із 24 лютого  до 16 квітня 2022 року. Більшість підприємців та орендарів, а також відвідувачів тимчасово виїхали у безпечні місця, частина підприємств, розташованих на Київщині, опинилися під окупацією, що призвело до порушення логістичних зв’язків і припинення постачання товарів. Сьогодні Бессарабський ринок поступово стабілізує діяльність і радий зустрічати покупців у своїх стінах. А для покращення ситуації, що склалася, чекає пропозицій від суб’єктів господарювання щодо продажу на ринку сільськогосподарської продукції.

Нагадаємо, що з 2015 року по 2022 роки на Бессарабському ринку провели відновлювальні роботи фасаду будівлі, замінили покрівельні частини даху, поліпшили торговельні місця, облаштували  місця для фаст-фудів. До повномасштабного вторгнення  рф на Бессарабському ринку планувалися реставраційні роботи.

Варто зазначити, що будівля ринку, яка з 1912 року практично не змінила зовнішнього вигляду попри військові дії і революції, є пам'яткою загальнонаціонального значення, і сьогодні продовжує виконувати свою історичну місію - ринку харчових продуктів.

Бессарабський ринок: 110 років (Фото – КМДА, Олексій Самсонов)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]