Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

12-15 грудня відбудеться акція «Молодіжна платформа»,  спрямована на активізацію лідерського потенціалу

11 грудня 2019 року, 18:25

Із 12 до 15 грудня в Українському домі відбудеться акція «Молодіжна платформа». Захід спрямований на активізацію лідерського потенціалу молоді. Про це повідомив ініціатор події — Київський молодіжний центр.

За словами організаторів, реалізація акції сприятиме створенню сприятливих умов для залучення молоді до державної служби та служби в органах місцевого самоврядування.

Програма заходу передбачає навчання у форматі інтерактивних лекцій, презентацій, дискусій. Практична частина за результатами індивідуального завдання передбачає стажування в органах державної влади та екскурсії до Верховної Ради України.

Із учасниками проекту працюватимуть досвідчені лектори: державні службовці, політики, помічники депутатів, коучі, психологи, лектори з особистісного розвитку, спеціалісти політичного PR, медіа-експерти, політичні консультанти.

Місце проведення: вул. Хрещатик, 2, Український дім.

Контактна особа: Сапожніков Євгеній, тел.: +38 (066)154-24-13.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]