Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

13-19 листопада Київ долучиться до другого етапу всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху для зменшення дорожньо-транспортного травматизму

09 листопада 2023 року, 14:18

13-19 листопада Київ долучиться до другого етапу всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху, який щорічно відбувається в Україні. Він об’єднує зусилля державних установ, зацікавлених громадян та медіа для зменшення кількості травм і летальних випадків на дорогах.

Зокрема, серед заходів Тижня заплановані:

  • круглі столи;
  • семінари-практикуми;
  • єдиний національний урок у всіх загальноосвітніх навчальних закладах;
  • підсумок конкурсу фото- та відеоробіт у межах проєкту «Безпечна країна».

Нагадаємо, Тижні безпеки дорожнього руху в Україні є однією з найбільших інформаційно-просвітницьких платформ, що привертають увагу суспільства до проблеми дорожньо-транспортного травматизму. Тижні проходять двічі на рік у межах масштабного національного проєкту «Безпечна країна».

Проєкт діє в таких напрямах:

  • безпека дорожнього руху, зниження смертності та травматизму на дорогах;
  • екологічне середовище – наше ставлення до довкілля;
  • навички поведінки в екстрених ситуаціях.

За словами організаторів, ключова мета проєкту – вже сьогодні змінити Україну, зробити її більш комфортною, привабливою і безпечною як для українців, так і для іноземців.

Звертаємо увагу, що ці заходи відбуваються в межах ІІ Десятиліття дій із безпеки дорожнього руху 2021-2030 у світі.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]