Версія для людей із вадами зору

13 жовтня для київських старшокласників і студентів відбудеться захід «Навички сучасного лідера»

07 жовтня 2019 року, 11:14

13 жовтня із 11:00 до 15:00 в «Українському домі» відбуватиметься захід для молоді «Навички сучасного лідера». Організовує зустріч Київський молодіжний центр у рамках форуму «Важливості», на яку запрошують учнів старших класів і студентів Києва.

Зокрема, учасники зможуть побувати на майстер-класі «Самопрезентація та сила живого спілкування». Спікерка – кар’єрний коуч, тренерка з ефективної комунікації, авторка мотиваційного нотатника «Щоденник-натхненник» Ксенія Ланчак. Учасники навчаться:

  • правильно говорити про себе та свої таланти;
  • розширювати коло знайомств;
  • знаходити однодумців;
  • зрозуміло доносити свою думку.

Також спікерка допоможе підготувати самопрезентацію, вести переговори, уникати конфліктів, краще розуміти себе та інших.

Далі – тренінг «Робота в команді: як досягати результатів і отримувати задоволення». Спікер – Володимир Страшко, заступник директора у «Освітній Хаб міста Києва», бізнес-тренер, експерт у галузі розвитку персоналу та HR. Тут учасники дізнаються:

  • як досягати визначних результатів у командній роботі без зайвого стресу;
  • як сформувати загальну мету і зробити так, щоб всі дійсно прагнули її досягти;
  • хто такий сучасний лідер і чому люди важливіші за завдання.

Для участі старшокласникам і студентам необхідна реєстрація: https://bitly.su/Q9z6.

Контактна особа: Ксенія Карасьова, (095) 392 4001.

 

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua