Версія для людей із вадами зору

14 квітня у столиці відбудеться гала-концерт «Вечір франко-українського балету»

11 квітня 2019 року, 10:27

У неділю, 14 квітня, о 19:00 у рамках щорічного фестивалю «Французька весна в Україні» відбудеться гала-концерт «Вечір франко-українського балету» в Національній опері.

Артисти балету Паризької опери вперше спільно з українськими танцівниками підготували фантастичну програму для київського глядача. На сцені виконають фрагменти з балетів «Лебедине озеро», «Жизель», «Сильфіда», а також сучасні хореографічні постановки. Соліст Паризької опери Франсуа Алю разом з артисткою балету Катериною Ханюковою виконають сцени з «Дон Кіхота» і «Корсара».

Українська трупа представить па-де-де з третього акту «Сплячої красуні», па-де-де «Діана і Актеон» з балету «Есмеральда», а також велику сцену з балету «Цезар», включену до програми за проханням французької сторони.

За словами художнього керівника Національної опери Аніко Рехвіашвілі, сценічний діалог двох балетних шкіл є важливим досвідом і в майбутньому має великі перспективи співпраці України та Франції.

 

Місце проведення: Національна опера України (вул. Володимирська, 50).

Деталі за посиланням: https://bit.ly/2Z5ldw3

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua