Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

18 січня на станції метро «Золоті ворота» відкриється виставка, присвячена українським історичним картам

17 січня 2024 року, 16:45

Завтра, 18 січня, у вестибюлі станції метро «Золоті ворота» відбудеться відкриття виставки «Terra Ucrainorum» (Земля українців), організаторами якої є Музей історичного центру міста Києва. Про це повідомляє КП «Київський метрополітен».

На виставці будуть представлені історичні карти українських земель упродовж тисячоліття. Зокрема це мапи знаменитих європейських картографів – Нікола Сансона, Йоганна-Баптиста Гоманна та Юбера Жайо.

Про історію створення мап, їх авторів та багато іншого організатори виставки розкажуть одразу після презентації. «Київський метрополітен» запрошує долучитися до пізнавальної лекції про історію українських земель очима європейських дослідників.

Місце проведення: вестибюль станції метро «Золоті ворота».

Дата та час: 18 січня об 11:00.

У разі оголошення повітряної тривоги проведення заходу буде призупинено. Усі учасники перейдуть на платформу станції метро, яка під час тривоги використовується як укриття.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]