Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

21-22 травня у столиці триватиме Всеукраїнський фестиваль «Мистецька палітра Києва»

11 травня 2019 року, 11:13

21-22 травня о 13:00 у Києві відбудеться Всеукраїнський фестиваль «Мистецька палітра Києва» з метою підтримки талановитої молоді та підвищення зацікавленості до пізнання історії та культури нашої столиці. Про це повідомили організатори заходу – Київський міський методичний центр закладів культури та навчальних закладів.

Взяти участь у фестивалі виявили бажання близько 1000 учасників – учні мистецьких шкіл та вихованці закладів культури, що є свідченням широкого суспільного резонансу навколо цієї події. За новими умовами фестивалю у програмі будуть представлені: вокально-інструментальні ансамблі, джазові, естрадні та хореографічні колективи, ансамблі духових та ударних інструментів.

Окрім цього, у рамках фестивалю проходитиме літній пленер, до якого будуть залучені учні дитячих художніх шкіл, художніх відділів дитячих шкіл мистецтв та вихованці художніх гуртків закладів культури м. Києва. Діти разом зі своїми викладачами зображатимуть рідне місто: природні ландшафти, пам’ятки архітектури, краєвиди Дніпра, історичні події столиці тощо.

Місце проведення: сцена літньої естради Міського саду Центрального парку культури і відпочинку, вул. Грушевського, 5.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]