Версія для людей із вадами зору

21 серпня на Контрактовій площі відбудеться фестиваль електронної музики  RadioDay

19 серпня 2021 року, 14:56

У суботу, 21 серпня, о 14:00 у столиці розпочнеться open air фестиваль електронної музики RadioDay. Вхід на захід, що відбудеться на Контрактовій площі, вільний. Його проведення підтримано розпорядженням КМДА № 1633.

Проект реалізовано переможцями Громадського бюджету. На фестивалі виступатимуть українські діджеї, хіп-хоп виконавці та учасники українського TikTok-house. Хедлайнером стане популярний світовий дует Pegboard Nerds, який має унікальний стиль і оригінальні треки та привезе в Україну новий формат звучання.

RadioDay заснували студенти радіотехнічного факультету КПІ. Наразі фестиваль реалізується в рамках Громадського бюджету. Зазвичай цей захід проходить у рамках святкування Дня Києва, але цьогоріч він присвячений Дню Незалежності України.

Попри молодіжне спрямування, на заході також працюватимуть розважальні зони та фудкорти для різних вікових категорій.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua