Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

25 листопада стартує Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

17 листопада 2022 року, 16:18

Традиційно з 25 листопада до 10 грудня Київ долучиться до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яку ініціював Перший всесвітній інститут жіночого лідерства 1991 року. Про це повідомляє Національна соціальна сервісна служба України.

Акція «16 днів проти насильства» триває щороку для обізнаності суспільства і створення соціального простору, вільного від насильства.

Офіційно цей день був оголошений Генеральною Асамблеєю ООН 1999 року, але відзначати його почали з 1981 року – як пам’ять про трагічну загибель трьох сестер Мірабаль, які були жорстоко вбиті під час диктатури домініканського правителя Рафаеля Трухільо в 1960 році.

Під час проведення цієї шістнадцятиденної акції демократична спільнота відзначатиме й інші важливі дати:

  • 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом;
  • 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;
  • 3 грудня – Міжнародний день людей із інвалідністю;
  • 5 грудня – Міжнародний день волонтера;
  • 6 грудня – річниця інциденту в Монреалі.

Так, майже кожний день від 25 листопада до 10 грудня буде присвячено фактам та аргументам щодо будь-якої форми насильства у громадській чи приватній сферах, що є порушенням прав людини.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]