Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

28-30 жовтня внесуть зміни в маршрути тролейбусів №№ 22-К, 27, 30 і закриють рух тролейбусів № 42-Д

27 жовтня 2023 року, 11:36

28-30 жовтня буде внесено зміни в маршрути тролейбусів №№ 22-К, 27, 30 та закрито рух тролейбусів № 42-Д. Як повідомляє КП «Киїпастранс», це пов’язано з реконструкцією транспортної розв’язки на перетині вулиць Олександра Довженка та Дегтярівської.

Зокрема, рух громадського транспорту буде організовано:

  • тролейбусних маршрутів №№ 22-К, 27 – відповідно від вул. Кадетський Гай та залізничної станції «Київ-Волинський» до Індустріального шляхопроводу. Для зручності пасажирів маршрутам присвоєно №№ 22-А, 27-К;
  • тролейбусний маршрут № 30 – від вул. Милославської до вул. Кадетський Гай, через вул. Дорогожицьку, вул. Юрія Іллєнка, вул. Січових Стрільців, вул. В’ячеслава Чорновола, просп. Повітрофлотський. Для зручності пасажирів маршруту присвоєно № 30-Д.

Для перевезення пасажирів за рухом тролейбусів №№ 27, 42-Д буде організовано тимчасові автобусні маршрути:

  • № 27-ТР – «Станція метро «Почайна» – залізнична станція «Київ-Волинський»;
  • № 42-ТР – «Станція метро «Либідська» – вул. Ольжича».

Маршрути заїздів і виїздів тролейбусів ТРЕД № 2 буде змінено. Можливе коригування перших відправлень на окремих маршрутах.

КП «Київпастранс» перепрошує за тимчасові незручності.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]