Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

 28 липня Київ уперше відзначить День Української Державності

25 липня 2022 року, 15:18

Цьогоріч 28 липня Київ уперше відзначить День Української Державності, законодавчо започаткований у червні цього року. Із нагоди свята у столиці заплановано низку урочистих заходів, повідомляє Департамент суспільних комунікацій.

У четвер, 28 липня в усіх районах міста відбудуться урочисті церемонії підняття Державного прапора України.

У цей день триватиме покладання квітів до пам’ятників і пам’ятних знаків, місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України, загиблих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та учасників заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі та стримування збройної агресії рф на території України.

Також у столиці встановлять інформаційно-довідкові стенди і конструкції про борців за незалежність України, учасників національної безпеки та оборони. У зелених зонах створять тематичні святкові композиції.  

Відзначення Дня Української Державності у Києві не обмежиться одним днем: протягом усього року в місті проводитимуть відповідні культурно-мистецькі та інформаційно-просвітницькі акції. Зокрема, в освітніх закладах організують спортивні та національно-патріотичні заходи, присвячені історичним подіям і видатним діячам українського державотворення.

Так само протягом року міська влада сприятиме реалізації громадських ініціатив, спрямованих на зміцнення національної єдності, консолідацію суспільства, розвиток міжнародних зв’язків, поширення інформації і знань про Україну, утвердження її позитивного іміджу у світі.    

Заходи до Дня Української Державності також пройдуть у всіх районах столиці.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]