Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

29-30 березня у дистанційному форматі відбудеться ІХ Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку, який цьогоріч має тему: «Залучення молоді до відновлення України, плани та пріоритети на 2023 рік»

15 березня 2023 року, 11:07

29-30 березня у дистанційному форматі відбудеться ІХ Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку, який цьогоріч має тему: «Залучення молоді до відновлення України, плани та пріоритети на 2023 рік». Про це інформує організатор заходу – Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine».

Захід проводиться із метою сталої взаємодії громади, медіа, бізнесу та органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у соціальному розвитку громад, участі молоді у відновлення України, створення додаткових можливостей для становлення, розвитку молоді, сприяння ініціативі та активності молодих громадян в усіх сферах життєдіяльності.

Реєстрація триває до 17 березня включно за посиланням: http://surl.li/fbxyg.

Форум відбудеться у два етапи: обласний та всеукраїнський. Кожна з 24 областей матиме окрему кімнату для зустрічі із трансляцією на Facebook, де учасники зможуть представити свою діяльність та плани на поточний рік, обмінятись досвідом, знайти партнерів для спільної реалізації проєктів, залучення експертів із інших організацій.

Подія об’єднує спікерів, відбуватиметься онлайн із трансляцією на офіційній Facebook-сторінці організаторів.

До участі запрошуються: представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівники ОДА/ОВА, мери міст, голови територіальних громад, зіркові амбасадори, громадські активісти, представники медіа, бізнес, лідери громадської думки, представники фондів та донорських організацій, керівники громадських організацій та об’єднань, керівники асоціацій та спілок, керівники молодіжних, студентських та шкільних рад, керівники молодіжних центрів та активні громадяни.

Програма форуму та детальна інформація за посиланням.

Список акредитованих спікерів та порядок виступів буде опубліковано 21 березня в новинах на сайті: https://letsdoitukraine.org/.

Серію прямих трансляцій матиме змогу переглядати кожен. Усі записи будуть збережені.

Організатор заходу – Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Всеукраїнського молодіжного центру, Українського державного центру позашкільної освіти та обласних державних адміністрацій.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]