Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

30 липня для пасажирів столичного вокзалу проведуть майстер-класи з надання першої допомоги, а лікарі надаватимуть медичні консультації

26 липня 2019 року, 16:57

30 липня з 12:00 до 14:00 на столичному залізничному вокзалі за ініціативою Товариства Червоного Хреста України триватиме акція «Ваша безпека – наша турбота».

Зокрема, на чотирьох локаціях відбуватимуться майстер-класи з надання першої допомоги для дорослих та дітей, консультація лікаря та вимірювання тиску, дитяча психосоціальна допомога.

Акція покликана продемонструвати методи надання першої допомоги людині до приїзду швидкої допомоги або медичної служби залізничного вокзалу. Адже влітку, коли триває пора відпусток та відпочинку, серед пасажирів можуть відбуватися прикрі випадки порушення самопочуття, спричинені підвищенням температури навколишнього середовища, загостренням хронічних станів, підвищенням артеріального тиску, підвищенням/пониженням рівня цукру в крові, втратою свідомості, епілептичним припадком.

Під час акції медики також інформуватимуть про симптоми та методи попередження кору і де саме можна провести безкоштовну вакцинацію. В Україні зареєстровано 54 000 випадків таких захворювань у 2018 році і вже понад 48 000 – у 2019-му. Адже кір має лікування тільки симптоматичне, тому хворобу набагато легше попередити шляхом вакцинації, чим лікувати ускладнення. Тому в столиці відкрито безкоштовні пункти вакцинації від кору – як для дітей, так і для дорослих.

Місце проведення: Південний вхід залізничного вокзалу «Центральний».

Детальніша інформація за тел.: 067 490 03 61.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]