Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

9–11 липня в Києві утримуватиметься надзвичайний рівень пожежної небезпеки – Укргідрометцентр

09 липня 2024 року, 10:05

9–11 липня в Києві утримуватиметься надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Про це попереджає Український гідрометцентр. 

Просимо містян і гостей столиці дотримуватись правил протипожежної безпеки, не використовувати несправне чи пошкоджене електрообладнання, не розводити багаття, зокрема на території парків і лісопаркових зон тощо.

Також нагадуємо про заборону відвідувати в умовах воєнного стану ліси та лісопаркові території – як під час піших прогулянок, так і на транспорті. Відповідне рішення Ради оборони міста Києва продовжує бути чинним.

Окрім цього, громадяни несуть адміністративну відповідальність за порушення, а тим більше за розведення багаття чи підпали на території лісів. Штраф для них у таких випадках може сягати кілька десятків тисяч гривень.

Водночас повідомляємо, що відповідно до ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення за розпалювання багаття в недозволених місцях передбачений штраф від 340 до 1 360 грн.

Крім того, на території України діє жорстка заборона палити сухостій, за порушення якої передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу:

  • для громадян – від 6 120 до 12 240 грн;
  • для посадових осіб – від 21 420 до 30 600 грн.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]