Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

9 листопада всі охочі можуть долучитися до написання Радіодиктанту національної єдності-2022

08 листопада 2022 року, 12:56

У середу, 9 листопада, об 11:00 відбудеться Радіодиктант національної єдності-2022. Про це повідомляє Суспільний мовник.

Щоб долучитися до радіодиктанту, потрібно об 11:00 за київським часом увімкнути одну з платформ:

Авторка цьогорічного тексту – українська письменниця і режисерка Ірина Цілик. Читатиме його народна артистка, Герой України Ада Роговцева.

Текст диктанту буде оприлюднено 11 листопада. Організатори пропонують усім охочим відправити написаний диктант на перевірку. Для цього необхідно:

  • надіслати паперового листа за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада.
  • Сфотографувати/відсканувати написаний текст (у форматі .jpg, .png, .jpeg, .tiff, .pdf) та надіслати його до 11:00 10 листопада на адресу [email protected] або через електронну форму для отримання робіт. Її оприлюднять на сайті radio 9 листопада.

Організатори зазначають, що мета радіодиктанту – об’єднати людей навколо України в усьому світі, а не перевіряти грамотність учасників, і закликають усіх долучитися до флешмобу на підтримку України.

Організатори також пропонують фотографувати або знімати на відео процес написання і підготовки до диктанту та публікувати у соціальних мережах із гештегом #радіодиктант2022.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]