Версія для людей із вадами зору

АМКУ надав роз’яснення щодо проблемних питань у публічних закупівлях, які допоможуть якісніше проводити тендери – Дмитро Загуменний

17 лютого 2021 року, 14:13

Застосування положень Закону України «Про публічні закупівлі» часто викликає багато питань у структурних підрозділів, які здійснюють закупівлі. На найбільш поширені з них, які стосувалися як практичної, так і теоретичної складової, сьогодні надали відповіді фахівці з Антимонопольного комітету України. Семінар-нараду провели за участю заступника голови АМКУ Наталії Буроменської та державного уповноваженого АМКУ Ольги Нечитайло. Про це повідомив керівник апарату КМДА Дмитро Загуменний.

«Щоб знайти відповіді на найпоширеніші питання у сфері публічних закупівель, ми провели спільну семінар-нараду представників Антимонопольного комітету України та підрозділів КМДА, що є головними розпорядниками бюджетних коштів, і членами тендерних комітетів. Адже є чимало нюансів, які потрібно враховувати на кожному етапі проведення публічних закупівель, щоб процедура пройшла максимально прозоро та успішно», – зазначив Дмитро Загуменний.

Він висловив переконання, що відповіді на важливі питання, які сьогодні озвучили представники АМКУ, допоможуть усім учасникам електронних публічних закупівель правильно підготуватися до процедури, дотриматися всіх вимог, якісно оформити тендерну документацію і в результаті – отримати послугу чи товар відповідної якості за найвигіднішою ціною.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua