Версія для людей із вадами зору

Аварія на розі вулиці Гарматної та проспекту Перемоги

08 вересня 2018 року, 10:52

8 вересня о 05:10 до Головної диспетчерської ПрАТ АК «Київводоканал» надійшла заявка про витік води в районі проспекту Перемоги, 56. Про це повідомили у ПрАТ АК «Київводоканал».

Аварійна бригада «Київводоканалу» ліквідувала витік, заплановані ремонтні роботи. Аварія сталася на водопровідній магістралі Д-500.

Через вимушені протиаварійні заходи зараз від водопостачання тимчасово відключений шестиповерховий житловий будинок за адресою: проспект Перемоги, 60.

Витік стався в районі зеленої зони, сильний потік води на певний час ускладнив рух на проїжджій частині. Після ліквідації витоку рівень води спадає.

Аварійна бригада «Київводоканалу» чекає на представників відповідних комунальних служб для узгодження з ними проведення розкопок на місці аварії.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua