Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Аварійні бригади «Київтеплоенерго» в середньому усувають за добу майже 40 пошкоджень теплових мереж

14 лютого 2023 року, 16:35

Від початку опалювального сезону аварійні бригади «Київтеплоенерго» усунули понад 4 тисячі пошкоджень теплових мереж. Лише за перші півтора місяці 2023 року аварійно-ремонтні бригади «Київтеплоенерго» усунули понад 1,3 тис. пошкоджень тепломереж опалення та гарячого водопостачання. При цьому терміни відновлення послуг із теплопостачання навіть при пошкодженнях магістральних трубопроводів тривали в середньому не довше доби. Про це повідомляють у комунальному підприємстві.

Наприклад, на усунення пошкодження магістрального трубопроводу на вулицях Малевича та Антоновича із витоком теплоносія на поверхню на початку лютого аварійникам знадобилась 21 година. В повному обсязі теплопостачання клієнтам було відновлено за 22,5 години.

Оперативність реагування на аварійні ситуації та виконання робіт досягається за рахунок раціональної логістики аварійного підрозділу та його технічного забезпечення. Під час підготовки до найскладнішого опалювального сезону за часів незалежності України «Київтеплоенерго» укомплектувало три нових бригади. Таким чином, роботу київських тепломереж загальною протяжністю 2,7 тис. км зараз підтримують 38 ремонтно-аварійних бригад.

Більше 300 працівників на чергуванні усувають в середньому 40 пошкоджень щодоби (локалізують витоки теплоносія, ремонтують пошкоджені ділянки, реагують на позаштатні ситуації внаслідок ракетних обстрілів та усунення їх наслідків тощо). Потреби аварійників обслуговують майже 140 одиниць спецтехніки (автомобілі швидкого реагування з відповідним обладнанням, екскаватори, підйомні крани, вантажівки тощо).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]