Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Аварійні бригади «Київтеплоенерго» завершили ліквідацію пошкоджень і відновили теплопостачання мешканцям Оболонського, Солом’янського та Голосіївського районів

06 грудня 2018 року, 12:53

Аварійні пошкодження, які були виявлені вчора за адресами: просп. Космонавта Комарова, 30/28 (Солом’янський район), вул. Йорданська, 26 (Оболонський район), вул. Костанайська, 9 (Голосіївський район) – наразі уже ліквідовані. Про це повідомили у КП «Київтеплоенерго».

У комунальному підприємстві уточнили, що ремонтні роботи за цими адресами були завершені ввечері 5 грудня, після чого «Київтеплоенерго» почало відновлювати подачу теплоносія до будинків.

Наразі ЖЕД, ОСББ, ЖБК, керуючі компанії відкривають засувки та пускають тепло у будинки, щоб воно далі розподілялося у квартирах.

До кінця доби триватимуть ремонтні роботи тепломережі за адресою: вул. Сім’ї Сосніних, 12 (Святошинський район), після чого теплопостачання буде відновлено.

Нагадаємо, що учора через масштабні пошкодження тепломереж у Києві лишилися без тепла 345 будівель в Оболонському, Святошинському, Голосіївському та Солом’янському районах.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]