Версія для людей із вадами зору

Автори спортивних проектів-переможців Громадського бюджету проведуть ворк-шоп у фан-зоні зимових Олімпійських Ігор

23 лютого 2018 року, 12:53

25 лютого з 16:00 до 18:00, у останній день роботи офіційної фан-зони зимових Олімпійських Ігор, автори проектів-переможців Громадського бюджету проведуть ворк-шоп, під час якого презентують спортивні проекти, обрані киянами шляхом електронного голосування. Про це повідомили на Facebook-сторінці Громадського бюджету.

Під час презентації спікери розкажуть, де, завдяки їхнім зусиллям, на мапі столиці з’явились або з’являться незабаром нові спортивні об’єкти: скейт-парки, велопарковки, скеледром, футбольні поля, баскетбольні майданчики, секції єдиноборств, відремонтовані клуби, вуличні фітнес-парки тощо.

Обов’язкова реєстрація для представників команд-переможців. 

Місце проведення: вул. Мельникова, 42, UA:HUB.

Акредитуватися представники ЗМІ можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: uizdpi@gmail.com (у темі листа обов’язково зазначити назву події).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua