Версія для людей із вадами зору

Батьки-вихователі, прийомні родини та патронатні сім’ї отримають матеріальну допомогу з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

28 травня 2021 року, 12:34

Батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу, прийомні родини та патронатні сім’ї отримають матеріальну допомогу з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Виплати відбудуться в рамках міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» та покликані популяризувати сімейні форми виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Як повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда, підписано відповідне розпорядження КМДА № 1184.

«У Києві понад 90% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування виховуються в сімейних формах. Місто піклується про дитячі будинки сімейного типу: забезпечує їх квартирами та автомобілями, надає всебічну підтримку. Такі виплати є винятково міською ініціативою і здійснюються раз на квартал. Вони покликані додатково популяризувати сімейні форми виховання, адже це найкраще для дітей», – зазначила Марина Хонда.

Згідно з розпорядженням, виплати в розмірі 7000 грн отримають:

  • патронатні вихователі, які виховують від 1 до 3 дітей, залишених без батьківського піклування, дітей-сиріт та/або дітей, позбавлених батьківського піклування;
  • прийомні батьки, які виховують від 1 до 3 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

У розмірі 14000 грн: батьки-вихователі, прийомні батьки, які виховують від 4 до 6 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

У розмірі 19000 грн: батьки-вихователі, які виховують 7 та більше дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Відповідні кошти зарахують на картковий рахунок, відкритий у банку, що є учасником проєкту «Муніципальна картка «Картка киянина».

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua