Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Більше сотні туристів відвідали безкоштовні піші екскурсії Kyiv City Travel

13 серпня 2020 року, 10:34

Безкоштовні муніципальні екскурсії Kyiv City Travel було запущено 20 червня. За цей час ними скористалися 112 людей. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Пандемія сильно вдарила по всім без винятку сферам економіки. Зокрема, і по туристичній галузі. Ми запустили проєкт із безкоштовними екскурсіями для підтримки туристичного іміджу Києва. І вже за менш ніж два місяці роботи послугою скористалися 78 внутрішніх туристів та 34 іноземних. Тим більше, що екскурсії задля безпеки учасників проходять групами не більше 10 осіб, із  дотриманням санітарних норм та протиепідемічних вимог», – зазначила Марина Хонда.

Заступниця голови КМДА нагадала, що екскурсії проходять у вихідні з 10:00 до 12:00: щосуботи – українською мовою, щонеділі –  англійською. Відвідати їх можуть усі охочі.  

Запис на екскурсію відбувається щочетверга.

Зареєструватися можна за посиланням: https://bit.ly/3fUh9Gc.

Місце зустрічі: літери KYIV біля будівлі КМДА, вул. Хрещатик, 36.

Маршрут: Хрещатик, Європейська площа, Арка дружби народів, пішохідно-велосипедний міст, парк «Володимирська гірка», Алея художників, Пейзажна алея, Андріївський узвіз.

Звертаємо увагу, що під час екскурсій необхідно дотримуватися маскового режиму та соціальної дистанції!

Безкоштовні пішохідні екскурсії Києвом

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]