Версія для людей із вадами зору

Через монтаж прогонових будов заїзду на Подільський мостовий перехід заборонять навігацію водного транспорту в акваторії Гаванської затоки з 26 жовтня до 7 листопада

23 жовтня 2020 року, 12:33

Із 26 жовтня до 7 листопада 2020 року триватиме монтаж прогонових будов заїзду на Подільський мостовий перехід із вул. Набережно-Хрещатицької у районі вулиць Нижній Вал і Верхній Вал. У зв’язку із роботами навігація водного транспорту в акваторії Гаванської затоки (Київський річковий порт) у ці дні буде заборонена. Про це попереджає КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва».

Монтаж здійснюватимуть із залученням спеціалізованих плавзасобів та із використанням техніки підвищеної вантажопідйомності. Роботи належать до категорії підвищеної небезпеки.

У комунальному підприємстві зазначають, що про закриття навігації в акваторії Гаванського мосту заздалегідь повідомлені Державна служба морського та річкового транспорту України, Верхньодніпровське міжрегіональне управління Державної служби морського та річкового транспорту України та Державна служба України з безпеки на транспорті.

Підприємство просить представників водного транспорту України з розумінням поставитися до тимчасових незручностей.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua