Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Через недотримання правил користування у столичному метро почастішали випадки травмування пасажирів

23 листопада 2023 року, 16:02

У столичному метро почастішали випадки травмування пасажирів через власну необережність. Так, за третій квартал цього року трапилося 14 травматичних випадків із пасажирами підземки. Для порівняння, торік таких випадків було 9. Про це інформує КП «Київський метрополітен».

Аналіз засвідчив, що 10 із 14 нещасних випадків трапляються на ескалаторах підземки. Ще 3 випадки травмування пасажирів відбулися на сходах, а також один – на платформі станції. Основна причин цього – особиста необережність і недотримання правил користування метрополітеном.

Як наголошують у підприємстві, почастішали зупинки ескалаторів через потрапляння особистих речей. Також через необережність і неуважність батьків трапляються випадки травмування дітей. Тож «Київський метрополітен» закликає дорослих пильнувати за поведінкою дітей, зокрема на ескалаторах.

Для безпечної та швидкої поїздки в метро необхідно дотримуватися простих, але важливих правил, зокрема:

  • притримувати двері;
  • триматися за поручень (на ескалаторі та у вагоні метро);
  • не сидіти на східцях ескалатора, а також не бігати ними;
  • не заступати за обмежувальні лінії ескалатора та платформи станції;
  • притримувати поли довгого одягу;
  • не торкатися нерухомих частин ескалатора;
  • у разі падіння особистих речей на колію, не намагатись дістати їх, а звертатись до чергового.

Підприємство закликає не нехтувати правилами та бути ввічливими до оточуючих, адже безпека перевезень пасажирів є пріоритетом. У разі виникнення надзвичайних ситуацій, слід звертатися до чергового персоналу.

Детальніше про безпеку пасажирів на території метро за посиланням: http://www.metro.kyiv.ua/node/4880.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]