Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Через ускладнення погодних умов 17-18 березня проведення сільськогосподарських ярмарків скасовано

16 березня 2018 року, 16:12

У звʼязку з прогнозованим ускладненням погодних умов і обмеженням в’їзду великогабаритного транспорту до Києва організаторам ярмарків і районним державним адміністраціям доручено скасувати проведення сільськогосподарських ярмарків 17 та 18 березня. Про це повідомили в Департаменті промисловості та розвитку підприємництва.

Окрім того, керівники закладів ресторанного господарства, торгівлі, торговельних центрів, підприємств ринкової мережі та сфери послуг мають невідкладно забезпечити цілодобове прибирання снігу і обледенінь на своїх територіях, посипання піщано-соляною сумішшю, очищення покрівель підприємств від снігу та буруль, огородження небезпечних місць.

Також доручено терміново подбати про забезпечення закладів торгівлі продуктами харчування, щоб не допустити перебоїв у їхньому постачанні в цей період.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]