Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

День батька в Києві: 13 червня в парку «Відрадний» відбудеться загальноміське святкування

11 червня 2021 року, 14:46

13 червня з 11:00 до 15:00 у парку «Відрадний» відбуватиметься загальноміське святкування Дня батька.

Для сімей із дітьми організатори готують розважальну й корисну програму: гігантські настільні ігри, велику кількість різноманітних творчих майстерень і активностей. Для батьків влаштують змагання за звання «Супертато».

Окрім розважальних конкурсів, на заході будуть представлені безкоштовні послуги міських та районних служб для сімей з дітьми, центрів соціальних служб та центрів сімей і жінок. Зокрема, можна буде отримати фахову консультацію психологів та соціальних працівників. Також свою діяльність та інтерактивні програми представлять Управління патрульної поліції у місті Києві ДПС України та Київська міська організація Товариства Червоного Хреста України. Відбудуться й інтерактивні бесіди щодо відповідального батьківства від проекту «Татоhub. Київ».

Під час святкування підведуть підсумки загальноміського конкурсу «Кращий соціальний промоутер серед студентської молоді м. Києва».

Організатори: Служба у справах дітей та сім’ї КМДА, Міжнародний Центр Батьківства. Співорганізатори: Солом’янська та Святошинська районні державні адміністрації, Київський міський центр соціальних служб, Київський міський центр сім’ї «Родинний дім».

Місце проведення: вулиця Героїв Севастополя, 37-А, парк «Відрадний».

Детальніше – за телефонами: 067-233-66-20, 097-528-96-09, 063-349-55-69.

Довідково.

Із 2019 року День Батька в Україні офіційно відзначають щороку у третю неділю червня. Подробиці – за посиланням: https://uafathers.com/fathersday.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]