Версія для людей із вадами зору

Денна зміна працівників підприємств «Київавтодору» продовжує роботи з прибирання від снігу доріг та вулиць столиці

13 грудня 2018 року, 12:37

Після важкої ночі робочу естафету з прибирання вулиць та доріг від снігу перейняла денна зміна «автодорівців». Станом на 11:00 до роботи задіяні 352 одиниці снігоприбиральної техніки та 509 працівників з ручного прибирання. Про це повідомили у КК «Київавтодор».

Підприємства «Київавтодору» продовжують роботи з очищення від снігу підходів до наземних і підземних пішохідних переходів, сходових маршів, зупинок громадського транспорту та тротуарів, які обслуговують підприємства корпорації. Саме на цих роботах зосереджені наразі зусилля дорожників.

Крім того, «автодорівці» уважно перевіряють технічний стан спеціальної техніки та, у разі необхідності, оперативно здійснюють ремонт машин, адже сніг за прогнозами синоптиків триватиме до п’ятниці, 14 грудня.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua