Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Департамент міського благоустрою попереджає про відповідальність за несвоєчасне очищення дахів від бурульок

21 січня 2021 року, 11:21

Із різким потеплінням з’явилась небезпека падіння крижаних наростів. Інспектори благоустрою вже моніторять вулиці щодо стану очищення дахів та козирків від бурульок. Про це повідомив в. о. директора Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

«Тротуари мають бути безпечними для пішоходів, тому ми жорстко контролюємо очищення дахів від бурульок. Небезпечні місця мають бути огороджені попереджувальною стрічкою. Це пряма відповідальність балансоутримувачів, які повинні миттєво реагувати, аби не допустити травмування киян. За недотримання правил благоустрою наші інспектори будуть вносити приписи та складати протоколи за адміністративне правопорушення», – нагадав Тимур Ткаченко.

Відповідно до Правил благоустрою м. Києва, очищення дахів та козирків від бурульок проводиться з дотриманням застережних заходів щодо безпеки руху пішоходів, не допускаючи пошкодження покрівель будинків і споруд, зелених насаджень, електромереж, рекламних конструкцій тощо. Небезпечні місця необхідно огороджувати, виставляти вартових.

Нагадаємо, що минулого тижня під час сильних опадів інспектори благоустрою внесли 1062 приписи за несвоєчасне прибирання балансових територій від снігу. Та склали 127 протоколів на керівників тих підприємств, що не виконали вимоги приписів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]