Версія для людей із вадами зору

Департамент охорони культурної спадщини заборонив проведення робіт на вул. Леонтовича, 1

24 вересня 2019 року, 14:15

Інспекція Департаменту охорони культурної спадщини направила припис із вимогою зупинити проведення будь-яких будівельних робіт на вул. Леонтовича, 1. Про це повідомили в Департаменті охорони культурної спадщини.

Нагадаємо, що за вказаною адресою проводяться будівельні роботи з демонтажу перекриття горища та даху, у межах квартир № 12 та № 13, спорудження окремих конструктивних елементів, а з дворового фасаду в межах цих квартир змонтовано балкон із безпосереднім втручанням будівельних конструкцій у зовнішню стіну будинку.

Зазначені дії можуть негативно вплинути на несучу здатність конструкцій чи привести до руйнації як самого будинку на Леонтовича, 1, так і сусідніх будинків.

Варто зауважити, що до цього будинку примикає будинок на вул. Хмельницького, 27/1, із яким утворюється єдина площина фасаду, і який занесений до переліку щойно виявлених об’єктів  культурної спадщини (прибутковий будинок, у якому мешкала художниця Олександра Екстер, працювали відомі діячі науки і мистецтв).

До Департаменту не надходила жодна документація щодо проведення будівельних робіт у частині їхнього впливу на сусідній будинок – щойно виявлений об’єкт культурної спадщини. Тож роботи мають буди зупинені, а до Департаменту має бути направлено науково-проектну та проектну документацію.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua