Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Департамент транспортної інфраструктури КМДА продовжує розвивати веломережу міста у співпраці з велоспільнотою та активізує виконання розпочатих до війни проєктів

14 червня 2023 року, 16:18

Департамент транспортної інфраструктури продовжує розвивати веломережу міста у співпраці з велоспільнотою та активізує виконання розпочатих до війни проєктів. Зокрема, і тих, що стосуються велоінфраструктури столиці.

У Департаменті зазначили, що попри війну докладають усіх зусиль для забезпечення безперебійної життєдіяльності дорожньо-транспортного комплексу міста. Зокрема, під час повномасштабного вторгнення було забезпечено належне утримання велоінфраструктури міста, оновлено дорожню розмітку, забезпечено утримання відповідних дорожніх знаків.

«Ми плануємо і надалі розвивати велоінфраструктуру задля комфорту мешканців і гостей Києва, з урахуванням пропозицій та рекомендацій велоспільноти. Адже розвиток велосипедної інфраструктури залишається пріоритетним в організації дорожнього руху. У 2023 році на вулично-дорожній мережі міста Києва планується впровадження велосипедної інфраструктури на більше 10 вулицях», – зазначили в Департаменті.

У профільному відомстві також додали, що активізували роботи з реалізації проєктів, які були розпочаті до війни, у яких, звісно, є роботи пов’язані з організацією велосипедної мережі. Фіксується динаміка збільшення протяжності велоінфраструктури: зокрема, у 2020 році вона становила 118,6 км, а вже у 2021-2022 роках – 192,2 км.

Як зазначають у Департаменті, профільним центром у частині розробки комплексних схем організації дорожнього руху з урахуванням велоінфраструктури є КП «Центр організації дорожнього руху» (ЦОДР), що перебуває в підпорядкуванні Департаменту. Саме до цього комунального підприємства нині перейшли працівники сектору розвитку веломережі Департаменту транспортної інфраструктури. Окрім того, у самому Департаменті функціонує відділ організації дорожнього руху, одним із завдань якого є участь у підготовці заходів, спрямованих на розвиток велосипедної інфраструктури та організації веломережі в місті. Співробітники всіх цих структурних підрозділів продовжують працювати над проєктами, що спрямовані на розвиток веломережі міста, перебувають у підпорядкуванні Департаменту транспортної інфраструктури.

Наразі робота відділу організації дорожнього руху в частині розвитку веломережі направлена на реалізацію Концепції розвитку велосипедної інфраструктури міста Києва, затвердженої рішенням Київської міської ради від 08 лютого 2018 року № 7/4071, до якої обов’язково залучать громадськість і велоспільноту.

Департамент транспортної інфраструктури наголошує, що завжди відкритий до діалогу з громадськістю, і закликає громадян перевіряти інформацію та користуватися офіційними джерелами.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]