Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Департамент транспортної інфраструктури нагадує: при температурі повітря більше +28ºС у столиці вводяться обмеження руху вантажівок

17 липня 2023 року, 11:45

У Києві при температурі повітря більше +28ºС запроваджують обмеження руху великовагового транспорту. Про це інформує Департамент транспортної інфраструктури КМДА.

Так, через перевищення денної температури повітря понад +28°С з 10:00 до 22:00 можуть обмежувати в’їзд та пересування містом великогабаритного автотранспорту. Час дії обмеження може змінюватись відповідно до температурного режиму.

Тимчасові заходи поширюються на великоваговий транспорт загальною вагою понад 24 тонни й навантаженням на вісь понад 7 тонн.

Департамент звертає увагу, що контроль за дотриманням водіями великовагових транспортних засобів обмеження руху вулично-дорожньою мережею здійснює Управління патрульної поліції у м. Києві.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]