Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Депутати Київради затвердили міську цільову програму розвитку туризму в Києві на 2022-2024 роки

07 жовтня 2021 року, 11:42

Депутати Київради затвердили міську цільову програму розвитку туризму в Києві на 2022-2024 роки. Нова цільова програма – це комплекс заходів, спрямованих на реалізацію трьох оперативних цілей: збільшення кількості туристів, збільшення тривалості та покращення комфорту перебування туристів у столиці, підвищення ефективності управління туристичною сферою. Загалом на фінансування програми передбачено 118,9 млн грн, що майже вдвічі менше, ніж було виділено на програму 2019-2021 років. Про це повідомила начальниця Управління туризму та промоцій КМДА Марина Радова.

«Наразі сектор туризму справедливо вважається одним із найбільш постраждалих від пандемії коронавірусу. Над створенням нової міської цільової програми розвитку туризму працювало багато людей: не лише працівники Управління, а й члени Координаційної ради з туризму та іміджевої політики КМДА, і, звісно ж, громадськість. Ми проаналізували наші досягнення та розглянули можливості для реалізації у столиці всіх видів туризму. Пріоритетними визначили такі напрями як подієвий, діловий, медичний та гастрономічний туризм», – зазначила Марина Радова.

Задля підвищення конкурентоспроможності міста Києва як туристичного центру європейського рівня та збільшення прибутковості сфери в умовах коронавірусних обмежень заплановано:

  • облаштувати інклюзивні туристичні маршрути для маломобільних груп шляхом включення до маршрутів локацій зі встановленими мінімоделями туристичних об’єктів із застосуванням шрифту Брайля;
  • провести низку заходів (практичні семінари, конференції тощо) із метою підвищення якості надання туристичних послуг та рівня безпеки перебування гостей і мешканців міста в Києві в межах проєкту «Академія гостинності».
  • надати гранти на конкурсній основі для підтримки ініціатив у сфері туризму.
  • зібрати та опрацювати статистичні дані щодо обсягів туристичних потоків до м. Києва відповідно до інформації операторів мобільного зв’язку (LifeCell, KyivStar, Vodafone).

Завдяки прийнятій сьогодні програмі Київ зможе не лише прийняти більшу кількість туристів, а й створити максимально комфортні умови для їхнього тривалого перебування в місті.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]