Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Депутати Київради підтримали проект програми «Соціальне партнерство» на 2022-2024 роки

07 жовтня 2021 року, 11:40

Депутати Київської міської ради затвердили сьогодні міську цільову програму «Соціальне партнерство» на 2022-2024 роки. Програма дає можливість забезпечення партнерської взаємодії державного та громадського секторів у розвитку соціальної сфери столиці. Загалом на фінансування програми на наступні три роки передбачено 103 305,6 тис. грн із міського бюджету Києва. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Програма «Соціальне партнерство» є важливим механізмом розвитку партнерства між громадськими об’єднаннями, діяльність яких має соціальну спрямованість, та міською владою шляхом об’єднання зусиль задля реалізації проєктів, направлених на підвищення рівня соціального захисту населення. Також ця програма передбачає забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у всіх сферах життя суспільства не тільки за ознакою статі, а й за іншими ознаками – вік, інвалідність, соціально-економічний статус, расова приналежність тощо», – зазначила Марина Хонда.

Завдяки прийнятій сьогодні програмі Київ зможе реалізувати 372 проєкти соціального спрямування, розроблені громадськими об’єднаннями осіб із інвалідністю та ветеранів війни, які пройшли конкурсний відбір. На ці цілі заплановано понад 62 мільйони гривень на весь період дії програми.

На реалізацію 97 проєктів соціального спрямування, які передбачають забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків та надання соціальних послуг окремим верствам населення, заплановано всього близько 21 мільйона гривень.

Також програмою передбачено фінансування 21 щорічного заходу до святкових, пам’ятних та історичних дат, пов’язаних із вшануванням та увічненням пам’яті ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань, захистом незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, вшанування пам’яті загиблих захисників України – на загальну суму близько 20 млн грн.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]