Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Депутатів Київради вчитимуть боротися з корупцією

01 квітня 2016 року

Депутатів Київради вчитимуть боротися з корупцією

Аби протидіяти та запобігати корупційним проявам на місцевому рівні, та виключити будь-які ризики корупційної складової під час реалізації повноважень депутатським корпусом Київради, для міських обранців проведуть спеціальну лекцію.

“Провідні експерти у сфері протидії корупції розповідатимуть про практичні та теоретичні проблеми антикорупційної діяльності в органах місцевого самоврядування, про уникнення корупційних ризиків під час виконання депутатами своїх повноважень, про притягнення іх до відповідальності за зловживання службовим становищем тощо. Наша основна мета максимально поінформувати яким чином реалізовується антикорупційна політика на місцевому рівні, і що необхідно робити, аби максимально знизити рівень корупції”, — говорить начальник управління з питань контролю та запобігання і протидії корупції секретаріату Київської міської ради Марина Калімулліна. 

На лекцію, що проходитиме за ініціативи секретаріату міської ради,  запрошені депутатські фракції, виконавчий орган Київради (КМДА) та керівники комунальних підприємств. 

“Корупція в політиці, судах і державному управлінні викликає загальну зневіру пересічних громадян у тому, що хоч якесь питання можна вирішити правовим шляхом. Закони, правила та інструкції настільки заплутані та суперечать одне одному, що провокують людей їх не виконувати, а отже, штучно роблять їх правопорушниками. Хабар став засобом самозахисту людини від сваволі чиновників. Ми повинні кардинально змінити ситуацію. І перший шлях до цього — знання та поінформованість. Якщо депутати розумітимуть, що за хабар будуть жорстко покарані і можуть позбутися посади, будь-яким вимаганням прийде край. І відповідні лекції та роз'яснювальні роботи — перший крок на шляху до цього”, — переконаний заступник міського голови - секретар Київради Володимир Прокопів. 

Про всі аспекти подолання корупції депутати зможуть дізнатися уже 8 квітня від Олександра Ярмиша — розробника Антикорупційної стратегії, затвердженої Президентом України; Сергія Яременка — Заступника керівника управління запобігання корупції МВС України; Зої Загиней — доцента Національної академії прокуратури України тощо. Також наразі проходять перемовини щодо участі у виступі представників СБУ, Адміністрації Президента України та Національного антикорупційного бюро.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]