Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Держпраці закликає роботодавців працювати прозоро і сплачувати податки, необхідні для підтримки ЗСУ

07 липня 2022 року, 10:45

Державна служба України з питань праці розпочала інформаційну кампанію «Виходь на світло!». Це черговий крок до формування у суспільства розуміння важливості оформлення трудових відносин.

Кампанія спрямована на працівників і роботодавців, які продовжують працювати, але при цьому уникають належного оформлення трудових відносин та сплати податків.

Як зазначає Держпраці, в умовах повномасштабної війни одним із головних чинників для перемоги є підтримка держави, яка всі свої можливості спрямовує на забезпечення Збройних Сил України. Тож сплата податків важлива як ніколи.

Зокрема, інформаційна кампанія роз’яснює як задекларована праця захищає під час воєнного стану, які зміни відбулись в трудовому законодавстві за цей час, як оформити неповнолітнього працівника, чим відрізняються трудовий та цивільно-правовий договори, які пільги мають вагітні жінки та працівники з дітьми, якщо їхня праця задекларована, у чому різниця між надомною та дистанційною роботою, які трудові права і соціальні гарантії передбачені для найманих працівників тощо.

«Кожен, хто вважає себе українцем і громадянином нашої держави має розуміти, що задекларована праця – це шлях до вільної, незалежної, економічно сильної держави!» – наголошує Державна служба України з питань праці.  

Кампанія реалізується за підтримки проекту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці».

Більше інформації на сайті Держпраці та інформаційному порталі https://pratsia.in.ua.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]