Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Діана Попова: «Ми створили найкращі умови у мистецьких ВНЗ до нового навчального року»

04 вересня 2019 року, 18:40

Директорка Департаменту культури Діана Попова привітала студентів мистецьких вищих навчальних закладах із початком нового навчального року, а також перевірила стан приміщень після масштабних ремонтних робіт.

Так, у Київській академії музики ім. Глієра оновлено та утеплено фасади будівлі, капітально відремонтовано дах гуртожитку, а у Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтв на студентів чекають кардинальні зміни: виконано ремонт класів і приміщень для навчання, вбиралень та зон відпочинку, території навколо будівлі.

Класи для практичних занять відповідно облаштовані й готові до використання студентами. Відомо також, що у головному навчальному корпусі Академії музики ім. Глієра оновлено підлогу, встановлені нові двері та освітлення.

«За канікули ми встигли створити найкращі умови у мистецьких ВНЗ. Тут неозброєним оком можна побачити якісні зміни – це вищі навчальні заклади європейського рівня. Ми хочемо, аби не тільки якість викладання лишалась високою, а й самі умови були відповідні. Нові класи, зовнішній та внутрішній ремонт будівлі – це не розкіш, а те, як має бути», – сказала Діана Попова.

Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря поповнилася новими музичними інструментами, комп’ютерним обладнанням, підручниками, а також сценічними костюмами та взуттям. Це дало можливість поліпшити умови роботи, поповнити й оновити бібліотечний фонд, забезпечити студентів необхідним обладнанням.

Діана Попова також зазначила, що майбутні діячі культури є важливими для суспільства, і побажала студентам мистецьких вищих навчальних закладів наснаги і творчих успіхів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]