Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Ділитись життям: на станції метро «Золоті ворота» запрацювала виставка, присвячена донорам

14 червня 2024 року, 12:51

До Всесвітнього дня донора крові, який відзначають 14 червня, у вестибюлі станції метро «Золоті ворота» запрацювала виставка «Ділитись життям». Про це повідомляє КП «Київський метрополітен».

Мета мистецького проєкту – привернути увагу до теми донорства. Особливо нині, коли потреба в донорській крові є дуже високою, адже з початком повномасштабного вторгнення збільшилась кількість людей, які потребують термінових донацій.

Фотовиставка розповідає зворушливі історії людей, які стали донорами, а також тих, хто зміг подолати важкі хвороби завдяки безцінним донаціям. Тематично виставка поділена на дві секції: «Ті, що діляться життям» і «Портрети вдячності». Кожен банер містить фото та історію людини.

Серед історій та фотографій також є працівник метрополітену – Євген Гольдич. Майже 30 років Євген працює в службі сигналізації столичного метро. Вперше став донором крові у 2000 році. Відтоді регулярно здає кров і вже здійснив 112 донацій.

Загалом понад 100 працівників Київського метрополітену періодично здають кров.

Фотовиставка триватиме до 30 червня 2024 року.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]