Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

До Всесвітнього дня донора крові у столиці проходить акція «Здай кров – врятуй життя дитини»

14 червня 2024 року, 12:48

До Всесвітнього дня донора крові у столиці на базі однієї з дитячих лікарень проходить акція «Здай кров – врятуй життя дитини». Участь у заході взяв перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Для мене вже стало доброю традицією в День донора, та й не тільки в цей день, донатити кров. Кожен, хто здає кров, робить свій внесок у Перемогу. Бо кров – це ще один ресурс для порятунку українців. Тих, хто боронить нашу державу від загарбника. Цивільних, які внаслідок атак отримують поранення і можуть її потребувати. І, на жаль, дітей, які також нині часто стають пацієнтами лікарень унаслідок обстрілів. Закликаю кожного, хто немає протипоказань, здавати кров. Адже ваша кров може врятувати чиєсь життя!» – наголосив Микола Поворозник.

За його словами, сьогодні на базі дитячої лікарні проходить акція «Здай кров – врятуй життя дитини». Цю кров використовуватимуть у медичних закладах, де лікуються діти.

Зокрема, кров можна здати в Київському міському центрі крові:

  • вул. Максима Берлинського, 12 у пн–пт з 8:00 до 16:00;
  • просп. Алішера Навої, 1 у пн–пт з 8:00 до 15:00.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]