Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Для дотримання громадського порядку в Центрі вакцинації проти COVID-19 у МВЦ залучені працівники КП «Муніципальна охорона»

30 червня 2021 року, 17:41

Для дотримання громадського порядку в Центрі вакцинації проти COVID-19, створеного на базі Міжнародного виставкового центру, залучено працівників КП «Муніципальна охорона». Про це повідомив директор Департаменту муніципальної безпеки КМДА Роман Ткачук.

За його словами, Центр вакцинації працюватиме до 4 липня щодня, тож Департамент муніципальної безпеки КМДА залучив працівників «Муніципальної охорони» для дотримання громадського порядку та недопущення порушень правил поведінки.

«Щодня на патрулювання виходитимуть від чотирьох до десяти працівників «Муніципальної охорони», залежно від кількості охочих вакцинуватися», – уточнив Роман Ткачук.

Нагадаємо, що Центр вакцинації проти COVID-19, створений на базі МВЦ, працюватиме цього тижня 5 днів – від 30 червня до 4 липня.

Минулого тижня, упродовж 24-27 червня, на території Міжнародного виставкового центру від COVID-19 було вакциновано 7588 містян.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]