Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Цього тижня Центр вакцинації у МВЦ працюватиме п’ять днів – із 30 червня до 4 липня – Валентина Гінзбург 

29 червня 2021 року, 15:50

Центр вакцинації проти COVID-19, створений на базі Міжнародного виставкового центру, працюватиме цього тижня 5 днів – від 30 червня до 4 липня. Про це повідомила директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург.

«Раджу зареєстрованим на щеплення у додатку «Дія» записатися на зручний час через сервіс Helsi.me та вакцинуватися без довгих очікувань у черзі», – закликала Валентина Гінзбург.

Вона розповіла, що впродовж 24-27 червня на території Міжнародного виставкового центру від COVID-19 було вакциновано 7588 містян. Щеплення там проводять вакциною CoronaVac. Зокрема, вакцинують тих, хто зареєструвався в додатку «Дія». Для мінімізації черги охочим щепитися пропонують також записатися через сервіс Helsi.me та прийти на конкретний час.

«Як свідчать цифри, Київ нарощує темпи вакцинації та лишається лідером серед регіонів у цьому напрямі. Така стабільність досягається, перш за все, постійним удосконаленням організації процесу. Так, якщо у перші вакцинальні вихідні люди перебували у «живій черзі», то потім ми розділили потоки і запропонували записуватися на конкретний час», – нагадала Валентина Гінзбург.

За її інформацією, з цих вихідних містяни, зареєстровані на щеплення у «Дії», зможуть щепитися не лише у МВЦ, а й у пунктах вакцинації в Центрах первинної медико-санітарної допомоги.

«Це чергова пропозиція, скориставшись якою кияни зможуть вакцинуватися ще зручніше, практично поряд із місцем проживання. Адреси цих вакцинальних центрів та графік їхньої роботи буде незабаром оприлюднено», – повідомила директорка.

Валентина Гінзбург також подякувала медикам, які самовіддано працюють і в будні, і у вихідні, всім тим хто допомагає медикам в їхній роботі, а також містянам – за свідому та активну позиції щодо вакцинації.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]