Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Для інститутів громадянського суспільства запрацювала електронна платформа

16 березня 2021 року, 11:30

Відтепер організації з громадського сектору, які хочуть співпрацювати з міською владою, можуть зробити це через портал vcentri.com. Сайт розроблено, аби спростити та пришвидшити отримання послуг, які надає місто інститутам громадянського суспільства. Пор це повідомив директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк під час публічного представлення звіту про роботу Департаменту в 2020 році.

«Сайт має спростити процедуру участі інститутів громадянського суспільства у міських конкурсах. Це питання є дуже актуальним, адже щороку ми проводимо кілька масштабних конкурсів, у яких беруть участь сотні організацій. Вже на етапі реалізації проєктів-переможців електронна платформа забезпечує прозорість їх фінансування», – прокоментував Роман Лелюк.

Крім того, реєстрація на платформі дає доступ організаціям до проведення їх заходів на базі міського хабу VCENTRI HUB та можливість отримати безкоштовну фінансову та юридичну консультацію. Процедура реєстрації проста і триває близько 15 хвилин.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]