Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

До бюджету Києва надійде понад 90 млн грн

28 жовтня 2021 року, 9:41

Від продажу земельних ділянок до бюджету Києва може надійти понад 90 млн грн. Такий проєкт рішення підтримали 27 жовтня на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань архітектури, містобудування та земельних відносин.

За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайла Терентьєва, до міського бюджету систематично надходять кошти від проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, які підлягають продажу, продажу ділянок та права оренди на них на земельних торгах, а також прямого продажу земельних ділянок.

«Запуск відкритого ринку землі надав можливість регулярного наповнення бюджету Києва. Кошти від продажу земельних ділянок надходять до спеціального фонду, який включає в себе бюджет розвитку. За його рахунок фінансується Програма економічного і соціального розвитку, яка забезпечує функціонування пріоритетних напрямків діяльності нашого міста», – зазначив Михайло Терентьєв.

Депутат додав, що в умовах ймовірного наближення до червоної зони й обмежень та викликів, до яких вона призведе, ефективна співпраця влади та бізнесу є надважливою.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]